Showsuccessen
Datum Stad/Land Keurmeester Resultaat

Babyklas
23.09.07 Tver / RU Mironow / RU vb1, BBOB

Puppyklas
16.12.07 Wijchen / NL van Klaveren / DE vb2
16.02.08 Rheinberg / DE Möller Hansen / DK vb1

Jeugdklas

02.03.08 Wermelskir. / DE Ralfe / ZA U3
30.03.08 Luxemburg / LU Katzlauskaite / LT U2
27.04.08 Genk / BE Kuleshova / RU U1, JBOB
Ambiorix Jeugdwinner 2008
03.05.08 Dortmund / DE Klopsch / DE U3
11.05.08 Arnheim / NL van Klaveren / DE U1, JCAC, RCAC, 2. BOS
12.05.08 Saarbrucken / DE Schönholzer / CH U3
24.05.08 Gießen / DE W. Schicker / DE U3
25.05.08 Bennekom / NL Horsten / NL U1, JCAC, CAC, BOS
15.06.08 Hulten / NL Deutscher / AT U2
21.06.08 Brussel / BE Vleugels / BE U2
30.08.08 Rotterdam / NL Borges / PT U2
06.09.08 Luxemburg / LU Whitmarsh / SE U1
Luxemburgs Jeugdkampioen
14.09.08 Zwolle / NL Beare / IE U1, JCAC, RCAC, 2. BOS
Nederlands Jeugdkampioen
+ CAC voor de Jeugdkampioen
28.09.08 Maastricht / NL Purkhser / US U1, JCAC

Tussenklas
31.08.08 Wettringen / DE Achtergael / BE U3
01.11.08 Bleiswijk / NL Oates / IE U1
09.11.08 Stuttgart / DE Klopsch / DE U3
30.11.08 Amsterdam / NL Rawson / GB U1, RCAC=2xCAC, RCACIB, 2. BOS
Vice Winster 2008
07.02.09 Eindhoven / NL Rossiter / GB U2
15.03.09 Issum/Kerken / DE Achtergael / BE U2, RCAC-VDH
29.03.09 Luxemburg / LU Jarvinen / FI U2, RCACL
09.05.09 Saarbrucken / DE Trumpfheller / DE U2, RCAC-VDH
16.05.09 St. Gallen / CH Kardos / HU U2, RCAC
17.05.09
St. Gallen / CH Hiddes / NL U2, RCAC
28.06.09
Genk / BE Doedijns / NL U2

Openklas

11.07.09
Neresh-Stetten / DE Deutscher / AT U2, RCAC-VDH
25.07.09
Luik / BE Staunskjaer / DK U1, RCAC, RCACIB, 2. BOS
Golden Challenger 2009
08.08.09
Ludwigshafen / DE Scheider / DE U3
15.08.09
Marienberg / DE Ryrie / SA U1, CAC-VDH, CAC-RRCD, BOS
Winner Mittleres Erzgebirge 2009
16.08.09
Marienberg / DE Kupferberg / IL U1, CAC-VDH
29.08.09
Rotterdam / NL Letroye-Lantin / BE U1
12.09.09
Metz / FR Paloheimo / FI U2, RCACS, RCACIB, 2. BOS
26.09.09
Maastricht / NL Sanders / NL U2
03.10.09
Kerkwijk / NL Megginson / SA U2
04.10.09
Zwolle / NL Spörr / AT U3
25.10.09
Leuven / BE Malgorzata / PL U1, RCAC, RCACIB, 2. BOS
08.11.09
Bleiswijk / NL Frost / GB U2
29.11.09
Amsterdam / NL Boelaars / NL U2
19.12.09
Wijchen / NL Rutten / NL U1, RCAC, CACIB, 2. BOS
Nederlands Kampioen
13.02.10 Genk / BE Krol / PL U1, RCAC, 2. BOS,                                     Vice Ambiorix Winner 2010

Kampioensklas
31.10.10 Leuven / BE Stavarache / RO U2, RCAC, RCACIB, 2. BOS
18.12.10 Brussel / BE Letroye-Lantin / BE U1, 2xCAC, CACIB, BOB
Belgian Winner 2010
Crufts en FCI CCoC kwalificatie

16.01.11 Genk / BE Van Brempt / BE U2
16.01.11 Moeskroen / BE Wheeler / SE U1, CAC, CACIB, BOS
02.04.11 Berlijn / DE van Klaveren / DE U1, CAC-VDH, CAC-DZRR, BOS
30.04.11 Amiens / FR Kerihuel / FR U1
07.05.11 Dortmund / DE Stracke / DE U4 van 10 bij de FCI "Jahrhundertsiegershow"
12.06.11 Saarbrucken / DE Clerc / CH U2, RCAC-VDH, RCAC-ELSA
13.06.11 Saarbrucken / DE Seibel / DE U1, CAC-VDH, CAC-ELSA, BOS
Winner Saarbrücken 2011
10.07.11 Parijs / FR Baroudi / MA U2 von 17 bij het "Championat de France"
10.09.11 Recklinghausen / DE Bregenzer / AU U1, CAC-VDH, RCAC-DZRR, 2. BOS
11.09.11 Recklinghausen / DE Boelaars / NL U1, CAC-VDH, CAC-DZRR, BOS
14.10.11
Dortmund / DE
Stefanesco / RO
U2, RCAC-VDH
16.10.11
Dortmund / DE
Harris / AUS
U2, RCAC-VDH (= CAC), RCAC-ELSA (=CAC)    Duits Kampioen VDH
05.11.11Stuttgart / DE
Ahrens / AU
U2, RCAC-VDH
06.11.11
Stuttgart / DE
Maissen- Jari. / AU
U1, CAC-VDH
12.02.12
Genk / BE
Seibel / DE
U1, CAC, BOS
Amiorix Winner 2012
Belgisch Kampioen
25.08.12
Geithain / DE
Rehanek / CZ
U2, RCAC-VDH (=CAC), RCAC-ELSA (=CAC)
Duits Kampioen Club ELSA
26.08.12
Geithain / DEShankov / BG
U2, RCAC-VDH (=CAC), RCAC-ELSA (=CAC)
22.09.12
Gibraltar / GI
Timonen / FI
U1, RCAC, RCACIB, 2. BOS
05.10.13
Koper / SI
Ambrozic / SI
U1, CAC
06.10.13
Koper / SI
Groselj / S
U1, CAC

Veteranenklas
21.06.15
Bonheiden / BE
Stusakova / CZ
U1 , VCAC,                                         Club Veteranenwinner BRRC 2015
BISS Veteraan
27.6.15
Genk / BE
de Ridder / BE
U1, VCAC, VBOB
12.07.15
Bad Sooden / DE
Kuralt / SI
P1, VCAC-VDH, VCAC-ELSA
BISS Veteraan
22.08.15
Leipzig / DE
Beyersdorf / DE
P1, VCAC-VDH, VCAC-DZRR, VBOB
VDH Veteranenwinner Leipzig 2015
23.08.15
Leipzig / DE
Sinko / SI
P2, RVCAC-VDH, RVCAC-ELSA
Vice German Veteran Winner 2015
30.01.16
Moeskroen / BE
De Ridder / BE
U1, VCAC
09.07.16
Bad Sooden / DE
Redman / AUS
P1, VCAC-VDH, VCAC-ELSA
24.07.16
Luik / BE
Witkowski / PL
U1, VCAC, VBOB
Belgisch Veteranen Kampioen
02.10.16
Luxemburg / LU
Hapaaniemi / FI
U1, Club Veteranenwinner RRCL 2016
BISS Veteraan
Luxemburgs Veteranen Kamp.
05.08.17
Schwebda / DE
Stusakova / CZ
P1, VCAC-VDH, VCAC-ELSA,
Club ELSA Veteranenwinner 2017
BISS Veteraan
Veteranen Kampioen Club ELSA